Aktuality z DEKWOODU

vazeni-zakaznici-prodej-ve-stavebninach-dek-je-neprerusen-tim-padem-i-nase-vyroba-stale-funguje-bez-omezeni.-vyroba-stale-funguje-bez-omezeni-2-.jpg

1.2.2021 Online školení proběhne i na systém DEKPANEL, výstupem je osvědčení o školení, registrace na skoleni.dek.cz

25.1.2021 Poprvé proběhne školení pro realizační firmy v online režimu, již 25.1. se můžete přihlásit na školení pro pokrývače, tesaře a klempíře.

18.1.2021 Plánovaná montáž DEKPANELU v Onšovicích, těšíme se.

5.1.2021 Do výroby jsou první dvě roubenky na Dolní Moravu! 

4.1.2021 - Přejeme všem našim zákazníkům vše nejlepší do roku 2021, hlavně pevné zdraví !

 19.12.2020 - 3.1.2021 - nabíráme síly na další rok,  všechny poptávky budou vyřešeny v prvním pracovním týdnu roku 2021. Děkujeme za pochopení

 

1.8.2020 Další stavby zahradní architektury doplněné do referencí - najdete je v záložce CNC opracování.

25.7.2020 Na Slovensku máme další dům z DEKPANELu  a moc nás to těší. Firma Forting s.r.o. nám postavila už druhou slovenskou stavbu, díky za to :)!

17.7.2020 Další dvě roubenky vyjely z mašinky a už jsou na stavbě - Roubenka Zelená Cesta a Černovír, v prvních případě naše klasika - roubenka z pohledových BSH s pero-drážkou, v druhém případě ne moc častá roubenka z borovice v nepohledové variantě. Fotky z realizací naleznete na facebooku DŘEVOVÝROBA DEKWOOD.

15.7.2020 Doposud nejvější zakázka příhradových vazníků odjela. Konkrétně první a druhá část - výstavba nových hal ve Svinově u Ostravy započala. Díky firmě Polanecká stavební, že se na nás s důvěrou obrátila, těšíme se na poslední třetí etapu.

6-12.7.2020 MÁME CELOZÁVODNÍ DOVOLENOU, nabíráme sily na další společné projekty a těšíme se na Vás 13.7. :)

8.6. Závod v Helvíkovicích zasáhly bleskové povodně, naštěstí škody nebyly dramatické, areál byl díky skvělému týmu rychle uklizen a pokračujeme bez omezení dál.

1.6.2020 V červnu nás čeká rekordní počet staveb - DEKPANEL musel posílit vozový park a využíváme už další dvě auta, která nám pomáhají nápor zvládat. U CNC se situace podobná, obě naše výroby se točí na plné obrátky a máme z toho velkou radost!

15.5.2020 Posilujeme výrobu příhradových vazníků a najíždíme na další směnu, bungalowy jsou u nás stále oblíbené, ale čím dál častěji se setkáváme s kombinací otevřeného krovu a vazníků. Obojí umíme a rádi vyrobíme :)

1.5.2020 Akcí tohoto tak trochu podivného jara vyhlašujeme stavbu FAJNPARK  v Chlumci. V dětském ráji nyní vyrostla stavba z DEKPANELU o celkových 1000 m2, dalších 35 m3 řeziva, které opracovaly naše CNC mašinky na krov a strop a jako třešnička na dortu - vazníky DEKWOOD na věži, které paradoxně daly technikovi zabrat nejvíce. Díky celému našemu týmu, že se to zvládlo vše připravit na čas a hlavně díky firmě Arubio za skvělou spolupráci a důvěru s touto zakázkou.
Fotky naleznete na našem facebooku DŘEVOVÝROBA DEKWOOD.

30.4.2020 V rámci koronavirové situace si naši zákazníci rozhodli zvelebovat zahrady pergolami a altány - inspiraci naleznete v katergorii CNC  - reference. U každé zahradní stavby je jak řez, tak i půdorys pro lepší představu.

7.4.2020 Další stavba z DEKPANELU, tentokrát v Křečkovické Lhotě, stavba pro našeho zaměstnance, to jsou vždycky nervy :), ale vše klaplo. Děkujeme!

31.3.2020 Montáž domu v Tachově, tentokrát firma Chytré domy Horáček s.r.o., na první stavbu to šlo opravdu parádně, tenhle dům si dáme za měsíc ještě jednou, stavby budou totiž dvě.

16.3.2020 Další montáž tentokrát v Lipové u  Hradce Králové, firma Arubio má další stavbu na Hradecku a děkujeme za opět rekordní montážní čas - bungalow za 5 hodin :)

13.3.2020 Na stavby jezdíme i nadále, za dodržení nejvyšších možných opatření jak u našich řidičů, tak i u realizačních firem. Momentálně probíhá montáž domu z DEKPANELU v Postupicích u Benešova. Foto na facebooku.

13.3.2020 Byl to ten slavný den, kdy vyjela z CNC mašiny první zakázka vyřezaná ve výrobním závodě v Březnici! Nyní už disponujeme třemi CNC stroji a věříme, že zlepšíme dostupnost i pro naše zákazníky v  Čechách.

12.3.2020 Naše výroba pokračuje bez omezení, všechny výrobky prodáváme v rámci sítě Stavebnin DEK, provoz pro podnikatele je nepřerušen. Koncový zákazník může využít eshopu.

20.2.2020 Poslední ze série školení, poprvé v Českých Budějovicích, těšíme se na Vás!

11.2.2020 Předposlední školení, tentokrát v Plzni, snad nás to neodfoukne!

7.2.2020 Brno a školení DEKPANEL - využili jsme prostor našeho experimentálního domu a díky tomu jsme měli DEKPANEL i ve větším vzorku.

6.2.2020  Další školení, tentokrát v Ostravě, židličky jsme museli přídávat! Díky za účast.

30.1.2020 Proběhlo školení v Liberci na DEKPANEL, účast byla hojná, díky, že jste dorazili!

22.1.2020 První školení na DEKPANEL a hned dva turnusy, díky všem, kdo se dostavili do krásné pobočky Stavebnin DEK ve Stodůlkách!

29.1.2020 První roubenka smontovaná hned v lednu v Čakovicích, realizace Monivet s.r.o., koukněte se na fotky na našem facebooku.

15.1.2020 Stále se můžete hlásit na volné termíny školení pro pokrývače, tesaře a klempíře a na školení zaměřené na DEKPANEL. Info zde: https://skoleni.dek.cz/

10.1.2020 Připravujeme nový závod DEKWOOD v Březnici, s otevřením počítáme od března a věříme, že tím zlepšíme servis a termíny dodání pro zákazníky působící v této části republiky.

3.1.2020 Od 1.1.2020 jsou zpoplatněné mýtem silnice I. třídy, tato změna se propíše do cenových kalkulací, na cenu mýta má vliv i den závozu  na stavbu. Cenu vždy bude nutné v případě změny termínu vývozu přepočítat.

2.1.2020 Vítáme Vás v novém roce, jsme připravení vrhnout se do práce :)

add-a-subheading.png

20.12.2019 Uf. Letošní rok byl pro nás rekordní a už teď se těšíme na domy, které máme připravené do zimní výroby a že jich není málo. Děkujeme za letošní spolupráci a budeme se těšit v příštím roce :) DEKPANELU ZDAR, KŮROVCI ZMAR!

15.12.2019 poslední letošní akcí bude mateřská škola v Komárově, celkem 411 m2 panelu a téměř 30 m3 řeziva, díky skvělé přípravě smontováno za dva a půl dne! Děkujeme firmě Václav Duda!

1.11.2019
Trávník u Kroměříže má už své DEKPANELí městečko, navazujeme na dlouhodobou spolupráci s firmou Q-CONSTRUCT S.R.O  a letos jsme přidali další tři domky k již postaveným. Příští rok si dáme hned na jaře poslední z osmi domů určených k prodeji.

15.10.2019 Montujeme jeden domek za druhým, za říjen a listopad přes dvacet staveb, našemu mistrnému šoférovi jsme museli sehnat další dvě posily.

30.9.2019 Další velký cíl splněn, už druhá základní škola dodaná z DEKPANELU, opět v Boleslavi, nyní ovšem v té Staré. Zakázka o celkem 550 m2, kterou smontovala firma S+D stavby. Děkujeme!

1.9.2019 Další ze zajímavých akcí - stavba technického zázemí pro servery na letišti v Mošnově u Ostravy. Montáž probíhala za provozu, video můžete vidět na našem instagramu Dřevovýroba Dekwood.  Díky firmě VSF Novotný s.r.o.

15.8.2019 I Slovensko jsme si letos střihli, chata Mazur je zajímavým architektonickým počinem. Podívejte se na fotky na našem Facebooku. Díky firmě Forting s.r.o.

1.8.2019  Vzhledem k plné sezoně se termíny pro dodávky DEKPANELU prodlužují, aktuální možné termíny dodání si prosím ověřte na info@dekpanel.cz :) Děkujeme DEKPANEL TÝM

28.6.2019  Stavíme jak o život, letos je silný Severomoravský kraj a jsme tomu rádi, že tady mají rádi dřevostavby! Náš řidič už tak nadšený z D1 není, ale i opravy dálnic jednou skončí , snad :).
Od začátku roku nám vyrostly stavby v následujícíh místech:

Morávka u Frýdku-Místku - krásný patrový dům s biodeskou a nadkrokevní izolací ! Za realizaci děkujeme fimě Doubravský Mont s.r.o. z Brna
Dolní Bečva - moderní přízemní dům v krásné lokalitě Dolní Bečvy dle návrhu Kamil Mrva Architects s.r.o. , za realizaci děkujeme firmě VSF Novotný s.r.o.
Hukvaldy - malá přístavba a další realizace firmy VSF Novotný s.r.o.
Stará Ves nad Ondřejnicí - hned dva krásné domy a každý jiný stojí vedle sebe ve Staré Vsi. Když mají dva kamarádi dobrý vkus a oba se rozhodnou pro DEKPANEL, máme radost my i VSF Novotný, který obě stavby zrealizoval.


fotky z realizací sledujte na našem facebooku DEKPANEL - SKUTEČNÁ DŘEVOSTAVBA!

 

banner_for_wood_468x60.jpg

7.2.2019    Tak opět po roce nám začítá veletrh FOR WOOD 2019, který navazuje na Cesty dřeva. Pro nás to bude největší expozice
                   s názvem CENTRUM DŘEVOSTAVEB DEKWOOD, kde budeme prezentovat kompletní činnosti firmy DEKWOOD s představením
                   výrobků DEKPANEL, Roubenek DEKWOOD a  CNC opracování. Součastně s námi se budou prezentovat firmy, s kterými
                   dlouhodobě spolupracujeme.
                   Představí se společnost Kronospan CZ s.r.oSerafin Campestrini s.r.o., wedi GMBH s.r.o., A2 TIMBER s.r.o. a Vapalug IN s.r.o.

Během všech tří dnů zajišťujeme v hale 2D odborné přednášky na zajímavá témata.

11.00 | Architektura roubených staveb a technologie výroby
Přednášející: Ing. Kristina Nešporová, DEKWOOD s.r.o. 
11.30 | Technologie CNC opracování 
Přednášející:  Jan Zárybnický, Tomáš Vašíček, DEKWOOD s.r.o.
13.00 | DEKPANEL masivní dřevěné panely 
Přednášející: Ing. Pavel Uherka, DEKWOOD s.r.o.
14.00 | Vady dřevostaveb 
Přednášející: Ing. Jakub Lukavec, A2 Timber s.r.o
14.30 | Užití inovativního materiálu OSB desek Firestop ve stropních konstrukcích dřevostaveb 
Přednášející: Jiří Chalupník, KRONOSPAN CR, spol. s r.o.
14.50 | Povrchová degradace dřevěné fasády
Přednášející: Ing. Eliška Oberhofnerová, Serafin Campestrini s.r.o.
15.10 | Zavěšování dřevěných obkladových 3D panelů pomocí suchého zipu - premiéra evropského patentu 
Přednášející: Lubomír Grigárek, VAPALUG IN s.r.o.
15.30 | Ukázka voděodolného konstrukčního systému wedi vhodného pro řešení koupelen v dřevostavbách
Přednášející: Martin Parchański, WEDI GmbH

V sobotu se můžete těšit na vyhlášení ankety Dřevostavba roku, kterou pořádaji časopisy DŘEVO&stavby a sruby&roubenky, moderuje Aleš Cibulka.
Budeme se na Vás těšit od 10 do 18 hod každý den v hale 2D :)

Vstupenky zdarma můžete stahovat právě zde!

27628677_410907492664077_654687163890671598_o.jpgdsc_0210.jpgimg_20170204_113612.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

27.6.2018 Firma VSF Novotný si s námi dala další stavbu a jsme za to moc rádi, téměr celodřevěný pohledový interiér o celkem 160 m2 panelu trval 8 hodin. děkujeme!

10.6.2018 Rodinný dům v Lodíně a  opět firma ARUBI, řidič už si nestíhá ani vypít kávu, 130 m2 za 4 hodiny hotovo :)

8.6.2018 Další stavba v Tachově a firma RAZKA STAV S.R.O. - dům o 280 m2 a 14 m3 řeziva trval 18 pracovních hodin. děkujeme!

8.6.2018 Případ, kdy doprava stojí víc, než stavba - nástavba budovy ve Šluknově s 30 m2 panelu, děkujeme firmě TEEN CHALLENGE INTERNATIONAL ČR, že do toho s námi šli !

25.5.2018 Firma ARUBIO s.r.o. a další realizace V Bezděkově, za dopoledne byla hrubá hotová. Děkujeme!

18.5.2018 Dlouho přípravovaná akce RD na Svatém Kopečku, 250 m2 panelu, 32 m2 pohledového a montáž za pomocí jeřábu, děkujeme firma TATAI specializované stavební činnosti s.r.o.

14.5.2018 RAZKA STAV s.r.o. a další realizace v Rapotíně, patrový dům o 280 m2 a 15 m3 hranolů. Děkujeme

11.5.2018 V Brně vyrostla nová Loděnice, děkujeme firmě Střechy Stavby Vyškov za krásnou realizaci o 320 m2 panelů, za jeden pracovní den bylo smontováno.

13.4.2018 Auto zůstává nastartované a hned jede do Tachova, na svou první stavbu, 170 m2 dům s 8 m3 hranolů yl smontován za 11,5 hodiny. děkujeme firmě RAZKA STAV s.r.o.

12.4.2018 Dva dny na to jede druhý i třetí dům, oba o 210 m2 a necelých 8m3 sušených hranolů, 6 hodin montáže trval každý z nich a bylo hotovo. Děkujeme ARUBIO s.r.o.

10.4.2018 Zahajujeme stavbu prvního ze tří domů ve Skaličce u Hradce Králové, první má 160 m2, včetně pohledových stropních trámů. Děkujeme firmě ARUBIO s.r.o.

9.4.2018 Firma Q-CONSTRUCT s.r.o. zahájila stavbu přístavb rodinného domu  v Lanškrouně, montáž trvala dvě a půl hodiny. Děkujeme!

30.3.2018 Druhá etapa výstavby stájí u Kolína a dalších 80m2 panelu, koně si řehtají štěstím :). Děkujeme firmě TEKTON SOLUTION s.r.o.

30..3.2018 V Tišících vyrostl dům z DEKPANELU firmy  DB WOOD s.r.o., celkem  120m2 panelu, montáž trvala pět a půl hodiny :). Děkujeme!

12.3.2018 Druhá stavba naší LONICERA s.r.o. a opět v Zaječicích :), stavba menšího rozsahu o cca 80 m2 panelu. Děkujeme!

8.-10.2.2018  JE TO TU!! Naše prozatím největší prezentace DEKWOODU - navštivte nás v CENTRU DŘEVOSTAVEB v Letňanech, v hale 2D
                       na veletrhu CESTY DŘEVA 
součástí veletrhu budou i přednášky na různá témata ze světa roubenek i masivních panelů.
                      Nenechte si to ujít! Vstupenky zdarma ke stažení zde.

                     

18.1.2018  Náš technik přes Vánoce nezahálel a dokončoval výrobní data na následující akce:

                   Do výroby se chystá roubenka České Petrovice, celkem 40 m3 roubení s pero-drážkou.

                  V únoru budeme vyrábět roubenku Kačerov také s 40 m3 roubení.

Další roubenka poslaná do výroby  se chystá na jaře k montáži, bude stát v Líšnici, 30 m3 roubení a 20 m3 krovu a stropu.  
Krásných  53 m3 roubení bude mít roubenka v Loučné nad Desnou.
V okrese Svitavy bude stát roubenka o 47 m3.

Zatím největší akce jara je roubenka v Červené Vodě, která bude mít 58 m3. Zajímavostí je, že si dodávají vlastní dříví na strop - 12 m trámy dorazí ze zimní těžby.

16.1.2018 Oslavujeme nový rok první montáží stájí v Kolíně, koně vypadaly tak spokojeně, že si ještě jednu stáj přiobjednali :) Děkujeme firmě TEKTON SOLUTIONS s.r.o.

15.1.2018 MÁME TYPOVÉ ROUBENKY! Dvě krásky, které by mohly vyhovovat Vašim představám. Rokytka reprezentuje tradiční styl,
                   Jizerka přináší jednoduchost a vzdušnost. Podívejte se na ně!

24.12.2017  Přejeme krásné Vánoční svátky a úspěšný rok 2018 ! Váš tým DEKWOOD

15.12.2017 Poslední letošní montáž nástavby ve Vojenském areálu Ferdinandsko - děkujeme firmě Svoboda a syn s.r.o.

28.11.2017 Týden utekl jako voda a jsme zpět u firmy Arubio a jejich další akce v Dříteči. Brnkačka na 6 hodin. Děkujeme a na jaře se zase těšíme :)

27.11.2017 Linea Střechy a jejich krásný dům v Divišově v Jižních Čechách. Polovina vnitřních stěn je obložená  pohledovou biodeskou v kombinaci s pohledovými stropními hranoly BSH. Děkujeme!

21.11.2017 Konec listopadu? No a co! My jedeme pořád. Tentokrát s firmou ARUBIO, děkujeme p. Vaníčkovi za realizaci v Chlumku a za týden se uvidíme na další stavbě :)

31.10.2017 Firma Razka Stav je k nezastavení a v Plzni vyrostl další DEKPANEL o 200 m2. Děkujeme!

23.10.2017 Pan Nový chtěl postavit svůj dům do konce roku, zvládli za 12 hodin smontovat kompletní hrubou stavbu. Trutnov už má také svůj DEKPANEL.

16.10.2017 Střechy Prodo a jejich první realizace DEKPANELU a hned 270 m2 pro JZD do Branky u Opavy. Den a půl a bylo hotovo. Děkujeme!

12.10.2017 Firma CS Dřevostavby se s námi pustila do stavby domu v Odolené Vodě, příjezd byl díky úzké uličce ve svahu trochu dramatický, ale práce šla dobře a patrový dům byl za dva dny hotový. Děkujeme!

9.10.2017 Razka a další skvělý dům, tentokrát ve Starém Sedlišti, za 8 hodin kompletní hrubá stavba hotová :)

3.10.2017 S firmou Chlop jsme zrealizovali malou nástavbu v Českých Kopistech.

18.9.2017 Ze stavby na stavbu - hned další akce je rodinný dům v Halounech, manželé Petrovi nás oslovili na veletrhu a jsme moc rádi, že rozhodli zrovna pro nás :) děkujeme za skvělý přístup !  Fotky na fb.

14.9.2017  A další rozhovor, tentokrát s produkt manažerem Ing. Milanem Srbem, si můžete přečíst v příloze magazín Stavba, která vychází tento
                    týden v časopisu Respekt, Ekonom a u Hospodářských novin.   k náhledu zde.

13.9.2017  V zářijovém čísle Dřevařského magazínu vyšel krásný článek o našich Roubenkách DEKWOOD, přečtěte si, čemu se věnujeme,
                  co umíme v rámci servisu zajistit a jak je to s tepelně-technickými vlastnostmi roubenek.

13.9.2017 A už stojí i druhý dům v Kozmicích, fotky z obou realizací naleznete na facebooku včetně fotky skvělé montážní čety :)

12.9.2017 Poslední akce je roubená přístavba v Alfrédově s necelými 10 m3

8.9.2017 Další bude Horní Domaslavice s 47 m3 - realizace v říjnu

6.9.2017 Naše stálice firma Razka stav rozjela svůj silný podzim  a začali jsme přístavbou v Jirkově. děkujeme a těšíme se na další domy!

5.9.2017 Náš technik kreslí, co mu síly stačí a do výroby jde další roubenka  Horní Maršov 35m3

4.9.2017 Dokončen první dvojdům v Kozmicích, realizaci má za sebou firma Jesenická stavební a další nás čeká za 14 dní.

28.8.2017 Nástavba v Mladé Boleslavi byla úspěšně předána bez výhrad a termín se krásně stihnul.

25.8.2017 do výroby zadáno hned několik akcí - čekají na nás Petrovice s 64m3 roubení

21.8.2017 Přišel velký den a zahajujeme montáž nástavby na základání škole v Mladé Boleslavi - na celou realizaci máme 7 pracovních dní. Cca 800 m2 panelu a 50 m3 BSH hranolů.

17.8.2017 Zahájena stavba v Horním Nemojově, na facebooku se můžete podívat na fotky po dokončení. Děkujeme firmě prodobrounoc.cz

13.8.2017 Chata Libín včetně kompletní montáže byla během jednoho dne hotová.

8.8.2017 Firma Lonicera a její premiéra s DEKPANELEM v Zaječicích. Montáž začíná dneska a pokračuje ve čtvrtek, po dokončení stropů.

4.8.2017  Děkujeme firmě TTJ Dřevostavby za realizaci další stavby  ve Vážanech.

31.7.2017 Montujeme v Ptenském Dvorku,  dlouho připravovaná chata, děkujeme panu Kovaříkovi za důvěru :)!

27.7.2018  Další domek vyroste v Rožnově u Hradce Králové. Počasí moc nepřálo, ale stavba se zvládla, děkujeme panu Turkovi.

15.7.2017 Další měsíc a další realizace 30 m3 roubené stěny s mezerou ve Vlčkovicích v Orlických horách - brzy přidáme video z realizace

4.7.2017 Montujeme v Rychvaldu - firma Lesa Montero zvládla stavbu během dvou dnů. děkujeme za první realizaci!

3.7.2017 V Konětopech nám vyrostl dům firmy DB WOOD. Celá stavba je založená na dřevěném roštu opracovaném na CNC.

30.6.2017 V květnu firma ČERNÝ, spol sro montovala v Litomyšli rodinný dům, investor byl nadšen a našetřil si ješta na garáž. Foto zde.

17.6.2017 I Košice mají svůj DEKPANEL - investor p. Fogel.

15.6.2017 Firma RAZKA STAV a zatím největší letošní akce z DEKPANELU v Boru u Tachova. Foto zde.

6.6.2017 V červnu nám výrobu zaměstnala roubenka Banská Belá a 74 m3 hranolů.

31.5.2017  Firma Jakub Tesař zvládla svou premiéru s DEKPANELEM na jedničku, foto z akce RD Velehrad zde.

29.5.2017 Menší zahradní stavba vyrostla přímo v Hradci Králové, firma AW domy zvládla první stavbu na výbornou. Foto zde.

23.5.2017 Další dům firmy RAZKA stav s.r.o., tentokrát v Kladrubech. Foto zde.

15.5.2017 Doprava panelů do Hostivic, montáž proběhne následně za pomocí minijeřábu, kvůli nepřístupnosti na pozemek. Foto dodáme.

11.5.2017 Dneska se trochu projedeme, montáž v Bratislavě a zahradní chata ! Foto zde.

9.5.2017   A opět montáž firmy RAZKA stav - tentokrát ve Vysoké Peci. Foto zde.

5.5.2017  Montujeme v Rakovníku, jde o dva letní domky firmy Rakoprojekt! foto zde.

2.5.2017   Montujeme v pro změnu v Litomyšli, dům byl během  6 hodin i s vyměřením základové desky hotov, děkujeme firmě Černý spol.sro. Foto zde.

1.5.2017 Umíme i menší zakázky - roubený zahradní domek vyrostl u Brna, na stěny s pero-drážkou o tl. 8cm bylo použito 4 m3 hranolů.

20.4.2017  Dneska se montuje dům frimy Arbol v Udánkách u Moravské Třebové, foto zde.

20.4.2017 Přečtěte si rozhovor s produkt manažerem Ing. Jiřím Skřipským o dřevostavbách a DEKPANELU, který vyšel v Hospodářských novinách a v Respektu minulý týden
                  K přečtení zde.

16.4.2017 Výroba se rozjíždí a první akce, která jde do světa, je v Lipníku, okres Trutnov 27 m3 dolomitického smrku (investor si dodával sám)

13.4.2017  Právě probíhá seminář DŘEVOSTAVBY 2017 na VOŠ a SPŠ ve Volyni

20.3.2017  od středy 22.3. do soboty 25.3.2017 nás můžete navštívit na stánku DEKPANEL na veletrhu Coneco v Bratislavě. Budeme se na Vás moc těšit!

                  690_coneco17sk.jpg

16.2.2017   Stavebniny DEK zpracovaly videa o montáži obvodových stěn DEKPANELU - k vidění zde...

 

11.2.2017 V rámci veletrhu Cesty dřeva v Letňanech probíhaly na našem stánku i přednášky na téma Cesta k roubence, kterou prezentovali
                 naši technici Jan Stach a Jan Zárybnický. Děkujeme všem, kdo za námi na stánek dorazil. Fotky z veletrhu zde.               

27.1.2017 ROUBENKY DEKWOOD budou poprvé vystavovat na veletrhu CESTY DŘEVA a hned ve velkém stylu. Ve spolupráci s VOŠ Vo