PŘEDSTAVENÍ DIVIZE DEKWOOD

Kdo jsme

DEKWOOD se jako divize společnosti DEK a.s. specializuje na sortiment materiálů ze dřeva. Byla založena na jaře roku 2007. Od svého vzniku prošla dynamickým rozvojem a začala spolupracovat prakticky se všemi významnými výrobci v České republice a v zahraničí.

 

Svým zákazníkům se DEKWOOD snaží poskytovat dodavatelský servis na špičkové úrovni při udržení konkurenceschopných cen nabízeného sortimentu. V rámci dodavatelského servisu nabízíme pokrytí ČR sítí specializovaných poboček, široký sortiment materiálů ze dřeva, vlastní přepravní kapacity a především technické poradenství ze strany Atelieru DEK, které realizačním firmám zajišťuje technicky správnou aplikaci zvoleného materiálu, pořízeného za konkurenční cenu.

 

Co děláme

Sortiment DEKWOOD uvedený v ceníku je jen průřez toho, co skutečně na pobočkách nabízíme, uvádíme především naše nosné produkty (OSB, CETRIS, řezivo, latě, palubky, terasy, barvy a impregnace).

 

Nabízíme opracování krovů na CNC stroji HUNDEGGER nebo ESSETRE,  Při realizaci vašeho krovu vám rád poradí náš technik, včetně vypracování kladečského plánku pro snadnou montáž. CNC stroje využíváme i pro výrobu roubených stěn pro ROUBENKY.

Poskytujeme službu strojového natírání dřevěných profilů.

Zabýváme se kompletní výrobou a prodejem systému DEKPANEL - dřevostavba z dřevěných masivních panelů.

 

Pokud sortiment, který poptáváte, není uveden v ceníku, kontaktujte nás na nejbližší specializované pobočce, kde Vám specialista na produkty DEKWOOD předá nabídku na požadovaný materiál, případně navrhne jiné, technicky i ekonomicky srovnatelné řešení.

 

Prodejní síť divize DEKWOOD se stále rozvíjí, aktuální stav pobočkové sítě najdete na těchto stránkách v sekci Kontakty.

 

fullsizeoutput_e4.jpeg