Typové roubenky

G SERVIS a DEKWOOD spojily své síly a přicházejí s revoluční novinkou pro tento rok - typovými roubenkami pro účely rekreačního bydlení. Pokud by měl dům sloužit pro celoroční obývání a být kolaudován na rodinné bydlení, je třeba zvolit správnou skladbu, která vyhoví požadavkům na energentickou náročnost budovy pro rok 2020. V tomto případě nás kontaktujte a společně vhodnou skladbu vybereme.               

                      
Vyberte si ze dvou nejoblíbenějších typových roubenek - JIZERKY A ROKYTKY.

 

 198x107_150037170849.jpg

Jizerka

Jizerka je jednopodlažní roubenka s obytným podkrovím, která kombinuje krásu masivního dřeva s moderní architekturou. Střecha je sedlová, stěny jsou tvořeny z BSH hranolů o šíři 28 cm v pohledové kvalitě s pero-drážkou a s jemnějším typem zámku u rohového napojení. Důraz je kladen na větší zaklené plochy.

jizerka.jpg

 

Rokytka

Rokytka je jednopodlažní roubenka s obytným podkrovím inspirovaná tradiční architekturou charakteristickou pro náš kraj. Střecha je tvořená polovalbou s tzv. sukní s možností okrasného zakončení krokví. Stěny jsou tvořeny BSH hranoly o šíři 28 cm v pohledové kvalitě s pero-drážkou a výrazným rybinovým spojem v rozích stavby.

rokytka.jpg