Roubenky

Vaše cesta k roubence začíná u nás...                 

                                                                                                                                    youtuberoubenka.png    Prohlédněte si stavbu roubenky

Chcete i Vy svou vlastní roubenku a hledáte partnera, který Vám poskytne kompletní servis? Tak to jste na správném místě. Používáme technologii prověřenou stovkami let, díky moderní technologii však umíme roubenky dělat mnohem rychleji, s vyšší přesností a navíc je možné je přizpůsobit standartům odpovídajícím současným potřebám bydlení.

Nesnažíme se o repliky, ale chceme dodržovat a respektovat charakteristické prvky daného kraje. V záložce ARCHITEKTURA se dozvíte, jaké typy domů se stavěly právě ve vašem místě stavby. Zde se inspiruje i nás projektant, který s Vámi probere Vaše požadavky a vytvoří projekt na míru. 
Navíc projekt konzultuje i s naším technikem specializovaným na roubené stavby, aby nás ve výrobě samotné roubenky nic nepřekvapilo. Součástí první nabídky na Vaši roubenku je i 3D model. Díky technologii výroby, kdy pracujeme s vysušeným lamelovým hranolem, se vyvarujeme dodatečnému sesedání stavby, nutnosti nechat roubenku tzv. vymrznout a celý proces stavby se tím zjednodušuje.

Pro samotnou montáž roubenky Vám doporučíme pouze certifikované firmy, které prošli montážním školením. Konkrétní firmu Vám doporučíme dle místa realizace.

Bližší informace k jednotlivým krokům k Vaší roubence naleznete v hlavním menu.

 

letak-fotka.png

 

                                                               facebook_placky.png