Roubenky

Vaše cesta k roubence začíná u nás...   

Chcete i Vy svou vlastní roubenku a hledáte partnera, který Vám poskytne kompletní servis? Tak to jste na správném místě. Roubení je konstrukční systém prověřený stovkami let a díky moderní technologii umíme roubenky dělat mnohem rychleji, s vyšší přesností a navíc je možné je přizpůsobit standardům odpovídajícím současným potřebám bydlení.

 youtuberoubenka.png    Prohlédněte si stavbu roubenky

Roubenky mají v České republice tradici, která se vyvíjela několik staletí. Při návrhu se proto snažíme respektovat charakteristické prvky daného regionu. V záložce ARCHITEKTURA se dozvíte, jaká roubenka se hodí na místo, kde plánujete stavět.

Na druhou stranu víme, že není třeba cíleně vytvářet přesné repliky. Náš projektant s Vámi probere vaše požadavky a vytvoří projekt  roubenky  na míru. Ani při výrobě  nás nic nepřekvapí, jelikož je projekt konzultován s naším technikem specializovaným na roubené stavby.

Součástí první nabídky je i 3D model vaší roubenky. Díky technologii výroby, kdy pracujeme s vysušeným lamelovým hranolem, se vyvarujeme dodatečnému sesedání stavby a nutnosti nechat roubenku tzv. vymrznout. Celý proces stavby roubenky se tím zjednodušuje.

Podle místa realizace Vám pro montáž roubenky doporučíme pouze certifikované realizační firmy, které prošly montážním školením.

Bližší informace k jednotlivým krokům k Vaší roubence naleznete v hlavním menu.

 

letak-fotka.png

 

                                                               facebook_placky.png