Roubenky

Vaše cesta k roubence začíná u nás...   

Chcete i Vy svou vlastní roubenku a hledáte partnera, který Vám poskytne kompletní servis? Tak to jste na správném místě. Roubení je konstrukční systém prověřený stovkami let a díky moderní technologii umíme roubenky dělat mnohem rychleji, s vyšší přesností a navíc je možné je přizpůsobit standardům odpovídajícím současným potřebám bydlení.

 youtuberoubenka.png    Prohlédněte si stavbu roubenky na youtube kanálu Stavebnin DEK

Roubenky mají v České republice tradici, která se vyvíjela několik staletí. Při návrhu se proto snažíme respektovat charakteristické prvky daného regionu. V záložce ARCHITEKTURA se dozvíte, jaká roubenka se hodí na místo, kde plánujete stavět. Na druhou stranu víme, že není třeba cíleně vytvářet přesné repliky.


Náš projektant s Vámi probere Vaše požadavky a projekt přizpůsobí i danému terénu. Prvotním výstupem je okótovaná studie, díky ní můžeme vytvořit první cenovou nabídku na kompletní dřevěnou obálku včetně 3D modelu. Tak si uděláte nejlepší představu o Vašem budoucím bydlení. Pokud se rozhodnete představu i zrealizovat, projektant se pustí do výroby  kompletní PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE, kolik Vás bude stát se dozvíte právě v této kapitole.

Celou dobu projektant konzultuje Vaši stavbu k technikem CNC, který se na roubené stavby specializuje, tudíž ani během VÝROBNÍHO PROCESU ROUBENKY nás nic nepřekvapí. 


Zbývá už jen montáž, tu jako výrobci nezajišťujeme my, ale dlouhodobě spolupracujeme s realizačními firmami, které se pravidelně účastní montážních školení. Snažíme se, aby realizační firma byla vždy co nejblíže k Vaší stavbě, a to nejen kvůli podpoře místního podnikání, ale i kvůli co nejkratší dojezdové vzdálenosti pro potřebné konzultace a následnou montáž. Pokud se rozhodnete, že Vaše roubenka bude z vysušených lamelových hranolů, vyvarujete se dodatečného sesedání stavby bez nutnosti nechat roubenku tzv. vymrznout a tím se i celý proces montáže zjednodušuje.

 Pokud nechcete ztrácet čas ani s vytvářením projektu a nemáte na svou roubenku žádné speciální požadavky, můžete si vybrat z našich dvou oblíbených TYPOVÝCH ROUBENEK, moderní Jizerka i tradiční Rokytka jsou projekty firmy GSERVIS, která patři do našeho holdingu a projektům rodinných domů se věnují již od roku 1995.

 

letak-fotka.png

 

                                                               facebook_placky.png