Reference

Roubenka - typy hran

Roubenka - typy hran

Zákazník si může vybrat jestli na hranolech s pero-drážkou chce sraženou hranu, která bude průběžná - tj. až k rohovému zámku, nebo neprůběžná, končící  před zámkem.
Všechny varianty s Vámi proberme během přípravy cenové nabídky.

Roubenka Horní Domaslavice 3D model + foto z realizace

Roubenka Horní Domaslavice 3D model + foto z realizace

Připravovaná stavba roubenky v Horních Domaslavicích u Frýdku-Místku, stavěná svépomocí zkušeným budoucím majitelem, celkem 49m3, pohledová kvalita, jde o sedvičový typ konstrukce ve složení 8cm vnější stěna, izolace z konopí a 10 cm vnitřní stěna. Stavba bude kompletně nachystaná s otvory a prostupy na elektroinstalaci.

Doplnili jsme první fotky z montáže, zatím vše běží hladce !

 

Roubenka Kotaneč

Roubenka Kotaneč

Takhle vypadá roubenka od firmy Živa zemědělská obchodní a.s. ,jde o kombinaci rostlého řeziva, kvh, bsh hranolů i porobetonu. Tak popořadě :
Přízemí je roubené s mezerou - tvořeno trámy z rostlého ohoblovaného dřeva o profilu 240x240 mm, majitel si surovinu na výrobu dodal sám, zajistili jsme opracování. Součástí dodávky byl i trámový strop opět z rostlého řeziva a patro je řešeno jako klasická sloupková kostrukce z KVH hranolů o profilu 60x160mm. Krov navazuje na stávající stavbu a je řešený z pohledových BSH hranolů. Vnitřní příčky jsou řešeny z části i ytongem.
Doplněno o 3D vizualizace, dle kterých se vyráběly všechny prvky.

Roubenka Horní Malá Úpa

Roubenka Horní Malá Úpa

Náš technik Jan Stach zahájil stáž na stavbě v Horní Malé Úpě. Stavbu realizuje firma ŽIVA zemědělská obchodní a.s., jde o opravdu krásnou akci z pohledových kvh, bsh, duo/trio hranolů, navíc kombinovaných s rostlým řezivem a keramickým zdivem. Celková kubatura cca 60m3. Fotografie z prvních dvou dnů montáže, strop začně v pondělí.

Roubenka Lhota u Stříbra

Roubenka Lhota u Stříbra

Roubenku realizuje firma Dřevostavby Woth. Dekwood dodával řezivo, celkem 60m3 KVH, BSH a Duo hranolů, opracování si zajišťovaly Dřevostavby Woth samy.
Opět jde o čím dál víc oblíbenou kombinaci dřeva se zděnými prvky.

Roubenka Horní Maršov

Roubenka Horní Maršov

Roubenka v Horním Maršově byla postavena z nepohledových BSH hranolů kombinovaných s rostlým řezivem na stropy a krovy. Stěna byla zvolena jednoduchá 24 cm s mezerou 31 mm.
Realizace říjen 2017, firma ŽIVA

Roubenka Pastviny

Roubenka Pastviny

Po třech letech od realizace přidáváme fotky roubenky v obci Pastviny nedalo přehrady a naší výroby v Helvíkovicích.

Roubenka Třebovice

Roubenka Třebovice

Poloroubenka v Třebovicích, jednoduchá stěna bez mezery s pero-drážkou.

Roubenka Líšnice

Roubenka Líšnice

Roubenka v Líšnici, opět nedaleko od naší výroby - stavba byla zahájena v únoru 2018, stavbu zajišťovala firma ŽIVA s.r.o.

Roubenka Červená Voda

Roubenka Červená Voda

Jedna z největších akcí chystaných od ledna - roubenka v Červené Vodě s 65 m3, kombinace pohledových BSH v 28 cm jednoduchá stěna s pero-drážkou v pohledové kvalitě, strop a krov je z rostlého dřeva, částečně hoblované. Na krov přišla nadkrokevní izolace TOPDEK.
Realizace červenec 2018  ŽIVA s.r.o.

Načíst další (zbývá 6)