Reference

Roubenka Lhota u Stříbra

Roubenka Lhota u Stříbra

Roubenku realizuje firma Dřevostavby Woth. Dekwood dodával řezivo, celkem 60m3 KVH, BSH a Duo hranolů, opracování si zajišťovaly Dřevostavby Woth samy.
Opět jde o čím dál víc oblíbenou kombinaci dřeva se zděnými prvky.

Roubenka Kotaneč

Roubenka Kotaneč

Takhle vypadá roubenka od firmy Živa zemědělská obchodní a.s. ,jde o kombinaci rostlého řeziva, kvh, bsh hranolů i porobetonu. Tak popořadě :
Přízemí je roubené s mezerou - tvořeno trámy z rostlého ohoblovaného dřeva o profilu 240x240 mm, majitel si surovinu na výrobu dodal sám, zajistili jsme opracování. Součástí dodávky byl i trámový strop opět z rostlého řeziva a patro je řešeno jako klasická sloupková kostrukce z KVH hranolů o profilu 60x160mm. Krov navazuje na stávající stavbu a je řešený z pohledových BSH hranolů. Vnitřní příčky jsou řešeny z části i ytongem.
Doplněno o 3D vizualizace, dle kterých se vyráběly všechny prvky.

Roubenka Horní Domaslavice 3D model + foto z realizace

Roubenka Horní Domaslavice 3D model + foto z realizace

Připravovaná stavba roubenky v Horních Domaslavicích u Frýdku-Místku, stavěná svépomocí zkušeným budoucím majitelem, celkem 49m3, pohledová kvalita, jde o sedvičový typ konstrukce ve složení 8cm vnější stěna, izolace z konopí a 10 cm vnitřní stěna. Stavba bude kompletně nachystaná s otvory a prostupy na elektroinstalaci.

Doplnili jsme první fotky z montáže, zatím vše běží hladce !

 

Roubenka Horní Malá Úpa

Roubenka Horní Malá Úpa

Náš technik Jan Stach zahájil stáž na stavbě v Horní Malé Úpě. Stavbu realizuje firma ŽIVA zemědělská obchodní a.s., jde o opravdu krásnou akci z pohledových kvh, bsh, duo/trio hranolů, navíc kombinovaných s rostlým řezivem a keramickým zdivem. Celková kubatura cca 60m3. Fotografie z prvních dvou dnů montáže, strop začně v pondělí.

Roubenka Pastviny

Roubenka Pastviny

Po třech letech od realizace přidáváme fotky roubenky v obci Pastviny nedalo přehrady a naší výroby v Helvíkovicích.