Kontakty - DEKPANEL

Váš dotaz vyřídí Lucie Srbová, obchodní zástupce firmy DEKWOOD  e-mail info@dekwood.cz

ZAJÍMÁ VÁS CNC OPRACOVÁNÍ a ROUBENKY? Prosím uveďte nám

- místo stavby a typ krytiny (kvůli sněhové oblasti)
- volbu řeziva, z kterého máme nabídku zpracovat (rostlé, sušené hranoly KVH, BSH)
- zda chcete některé prvky pohledové nebo hoblované
- telefonní číslo pro rychlejší komunikaci
- IČO, pokud je to poptávka realizační firmy

ZAJÍMÁ VÁS DEKPANEL NEBO VAZNÍKY? Prosím uveďte nám

- místo stavby kvůli sněhové oblasti a dostupnosti stavby
- telefonní číslo pro rychlejší komunikaci
- IČO, pokud je to poptávka realizační firmy
- Pro orientační cenovou nabídku potřebujeme kompletní projektovou dokumentaci nebo okótovanou studii. Nemáte projekt a zajímá Vás orientační cena panelu ? Podívejte se zde: https://www.gservis.cz/projekty-rodinnych-domu/

ZAJÍMAJÍ VÁS MATERIÁLY Z KATEROGIE PRODUKTY?

- všechny naše výroby i uvedené produkty prodáváme výhradně v rámci sítě Stavebnin DEK, seznam poboček, na kterých můžete zboží odebrat, naleznete  ZDE.
- informace o ceně a dostupnosti naleznete na e-shopu www.dek.cz
Poskytnutí vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEKWOOD s.r.o., IČ: 27609111, se sídlem Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky.